Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni.
Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.
Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.
-25% DRAŽICE kombinētie, piekaramie, horizontālie boileri OKCV 125

DRAŽICE kombinētie, piekaramie, horizontālie boileri OKCV 125

  • Modelis: DRAŽICE OKCV
  • Pieejamība: Ir veikalā
  • 435.75 €
  • 326.81 €
  • Bez PVN: 270.09 €

Horizontāli novietojamais kombinētais uzkrājošais 125 - 200 litru ūdens sildītājs ir paredzēts telpām ar ierobežotu iekšējo platību. Sildītāju ir iespējams uzstādīt uz sienas ar kronšteinu palīdzību, kas ietilpst piegādes komplektā, vai arī uzstādīt horizontāli uz jebkuras piemērotas konstrukcijas. Virs un zem ūdens sildītāja vienmēr ir jāatstāj pietiekami daudz vietas ūdens padeves cauruļu montāžai.

 

| Sildīšanas iespējas:

 

Ar elektrību. Ūdens sildīšana notiek ar keramiskā sildelementa palīdzību, kura vadību nodrošina darba termostats, bet termālo elektrodrošību - drošības termostats (termodrošinātājs). Pieļaujamā temperatūru amplitūda - no 5 līdz 74 °С. Nominālais spriegums 1-PE-N/AC 230 V/50 Hz. Elektroizolācijas pārklājums IP 44.

Ar siltummaini. Ūdens sildītāju ir iespējams pievienot pie ārējās siltumsistēmas ar maksimālo temperatūru 110 °C un spiedienu 0,4 MPa. Ūdens sildīšana notiek ar divkontūru siltummaiņa karstā ūdens dublējošās kontūras palīdzību. Sākumā siltummainis sasilda ūdeni rezervuāra augšējo daļu, pēc tam apakšējos ūdens slāņus. Šāds ūdens sildīšanas veids ir piemērots autonomām apkures sistēmām un nelielām autonomās apkures sistēmām ar saules baterijām. Siltummainis strādā vai nu piespiedu cirkulācijas režīmā, vai arī bezspiediena režīmā.

 

| Pamatfunkcijas:

 

Ūdens sildīšana saimnieciskiem un tehniskiem mērķiem objektos ar centrālo gāzes vai cietā kurināmā apkuri ziemas periodā. Paredzēts ūdens sildīšanai ar elektroenerģijas palīdzību ārpus apkures sezonas.

 

Raksturlielumi
Tilpums125l
Maksimālais pārspiediens rezervuārā0,6MPa
Spriegums230V
Jauda2 000W
Elektrodrošības koeficientsIP 44klase
Ūdens sildītāja augstums1 046mm
Ūdens sildītāja diametrs524mm
Ūdens sildītāja svars bez ūdens59kg
Ūdens sildīšanas laiks ar elektroenerģiju no 10 °C līdz 60 °C3,8h
Maksimālais darba pārspiediens siltummainī0,4MPa
Siltummaiņa virsma0,7
Apkures jauda ar 80 °C un 310 l/st caurplūsmu10 260W
Ūdens uzsildīšanas laiks ar apkuri no 10 °C līdz 60 °C ar (80°C, 310 l/h)43min.
Ūdens uzsildīšanas laiks ar apkuri no 10 °C līdz 60 °C ar 80°C, 720 l/h)26min.
Enerģijas efektivitātes klaseCklase
Siltuma zudumi1,09kWh/24 stundās

* Akcija ir spēkā, kamēr prece ir noliktavā.
* Produkta krāsa un komplektācija var neatbilst attēlā redzamajam!
* Ja prece nav noliktavā, tad cenai ir tikai informatīvs raksturs un tā var mainīties.
* Cena norādīta ar PVN