Your Cart

DWOREK granulu un ogļu apkures katls COMFORT BLUE - 25kW

DWOREK granulu un ogļu apkures katls COMFORT BLUE - 25kW
DWOREK granulu un ogļu apkures katls COMFORT BLUE - 25kW
DWOREK granulu un ogļu apkures katls COMFORT BLUE - 25kW
DWOREK granulu un ogļu apkures katls COMFORT BLUE - 25kW
DWOREK granulu un ogļu apkures katls COMFORT BLUE - 25kW
 • Pieejamība: Ir noliktavā
 • Modelis: COMFORT BLUE 25
2940.00 €
Bez nodokļa: 2429.75 €

Papildu izvēles:

 • 5 gadu garantija
 • augsts lietderības koeficients - 94,8 %
 • keramiskās plāksnes
 • speciāls katlu tērauds P265GH 6 mm biezumā
 • regulējamas kājiņas
 • liesmas slāpētājs
 • horizontāls siltummainis
 • liela degkamera
 • degvielas tvertni  iespējams uzstādīt no abām pusēm

Granulu un ogļu apkures katls Dworek COMPACT BLUE ir centrālapkures katls. Tas ir aprīkots ar automātisku degvielas padeves sistēmu sadedzināšanas kamerai, kas nodrošina nepārtrauktu katla darbību visā apkures sezonā. Katla vārpsta ir izgatavota kā metināta konstrukcija no loksnes P265GH ar biezumu 6 mm.

Siltummaiņa plakanās sienas ir pastiprinātas ar starplikām, lai nodrošinātu konstrukcijas stingrību un palielinātu spiediena pretestību. Telpa starp katla siltummaini un tā korpusu piepildīta ar minerālvates izolācijas materiālu. Katla korpuss un padeves tvertne ir pārklāta ar krāsu gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Siltummainis ir kuboids ar dubultām sienām, kuras atdala ūdens starpsienas. Deflektors atrodas virs retorta degļa.

Turklāt, sadegšanas kamera ir izklāta ar keramikas paneļiem, kas ievērojami palielina katla termisko efektivitāti un tādējādi samazina degvielas patēriņu. Papildu keramikas paneļu izmantošana veicina kaitīgo gāzu sadegšanu, kas samazina piesārņojuma izmešus. Degšanas kamerā ieviesta ļoti efektīva augšējās sadedzināšanas tehnika. Akmeņogļu dedzināšana notiek retortē. Degvielu degšanas procesam automātiski piegādā no padeves tvertnes, kas atrodas blakus katlam, izmantojot čuguna skrūvju padevēju. Gaisu kurināmā sadedzināšanai ventilators piegādā sprauslu sistēmai krāsns retortē. Piegādāto ogļu daudzumu, kā arī ventilatora pūšanas ātrumu regulē elektroniskais kontrolieris. Čuguna retortē tiek sadedzināts tikai tas degvielas daudzums, kas nepieciešams iekārtas sildīšanai. Pelni, kas veidojas sadegšanas pēdējā posmā, tiek pārvietoti uz čuguna krāsns perifēriju, pēc tam tie nonāk pelnu savācēja kastē, kas atrodas pelnu kamerā.

Katla automātiskās darbības priekšrocība ir tā darbības vienkāršība, kas sastāv no periodiskas degvielas iepildīšanas tvertnē (konteinera iekraušanas) un pelnu noņemšanas, bez vajadzības katlu atdzesēt. Kontrolieris ir pielāgots četru sūkņu atbalstam: centrālā apkure, karstais ūdens, cirkulācijas, grīdas un sajaukšanas vārsta pievads. Telpas kontrolieri var arī savienot, izmantojot RS savienojumu. To var paplašināt, izmantojot Ethernet vai GSM moduļus, lai jūs varētu kontrolēt katla darbību, izmantojot mobilo tālruni vai internetu.

Katls var darboties arī pēc apkures sezonas, sistēmā ar karstā ūdens sildītāju. Pateicoties iepriekšminētajiem risinājumiem, Dworek COMFORT BLUE katli atbilst 5. klases (augstākās) enerģijas un emisijas robežvērtību prasībām saskaņā ar PN-EN 303-5: 2012, kā arī ekodizaina prasībām cietā kurināmā katliem (EcoDesign).

Vispārējie raksturlielumi
Apkures sistēmaakmeņogļu apkure
Kurināmā veidsakmeņogles
Apkures katla veidsakmeņogļu apkures katls
Tehniskie parametri
Nominālā jauda25 kW
Jaudas modulācija7.5-25 kW
Sildvirsma (siltummainis)2.2 m²
Apkures katla klase5
Akmeņogļu tips31.2
Akmeņogļu granulācija5-25 mm
Kurināmā klaseA (wg PN-EN 303-5:2012)
Kurināmā tvertnes ietilpība200 kg
Maks. darba spiediens sistēmā1.5 bar
Ūdens tilpums sistēmā88 l
Lietderības koeficients90.9-94.8 %
Augstums līdz dūmvadam1120 mm
Dūmvada pieslēgums Ø180 mm
Minimālais skursteņa augstums7 m
Apkurināmā platība250 m²
Elektrības pieslēgums230 V / 50 Hz
Katla platums1220 mm
Siltummaiņa platums570 mm
Augstums (ar padevēju un tvertni)1430 mm (ar aizvērtu vāku)
1750 mm (ar atvērtu vāku)
Katla augstums1450 mm
Katla garums (dziļums)750 mm (dūmvads uz augšu)
990 mm (dūmvads aizmugurē)
Svars (bez ūdens)550 kg
Energoefektivitāte
Energoefektivitātes klaseB
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni.
Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.
Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Privātuma politika