Your Cart

DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 16.5kW

DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 16.5kW
DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 16.5kW
-17 %
DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 16.5kW
DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 16.5kW
DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 16.5kW
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • Modelis: AGRO ZN 16.5
1058.00 €
1280.00 €
Bez nodokļa: 874.38 €

Мalkas apkures katlam Dworek Agro ZN ir plašs apkures jaudas diapazons. Siltummainis ir divsienu kuboids, dalīts ar ūdens starpsienām. Katls ir izgatavots no tērauda loksnes, kuras biezums ir 6mm.

Priekšējā kamerā ir kurtuve ar ūdens režģi un pārvietojamu čuguna restīti. Katla augšējā daļā, zem pārsega, ir sadegšanas kameras dūmvads, kas katla darbības laikā novirza dūmus kanālā starp ūdens starpsienām un dūmvadu. Tas arī nodrošina ērtu piekļuvi katla dūmgāzu kameru tīrīšanai. Dūmgāzes tiek izvadītas skurstenī caur dūmvadu, kas atrodas katla aizmugurē. Dūmvadam ir uzstādīts izplūdes gāzu slāpētājs, lai regulētu iegrimi. Viss siltummaiņa dizains ir pārklāts ar siltumizolējošu materiālu, kas aizpilda vietu starp siltummaini un katla korpusu.

Agro ZN katls ir katls ar siltumventilatoru. Pateicoties kontroliera un pūtēja ventilatora izmantošanai, tie uztur nemainīgu temperatūru, un piespiedu gaisa sadale, ko gaisa sadalītāji sadala sadegšanas kamerā, izraisa precīzu degvielas sadegšanu, kas rada ievērojamus ietaupījumus lietošanā.

Vispārējie raksturlielumi
Apkures sistēmamalkas apkure
Kurināmā veidsmalka
akmeņogles
kokskaidu briketes
Apkures katla veidsmalkas apkures katls
Tehniskie parametri
Nominālā jauda16.5 kW
Sildvirsma (siltummainis)1.2 m²
Kurtuves ietilpība~25 kg
30 dm³
Maks. darba spiediens sistēmā1.5 bar
Ūdens tilpums sistēmā50 l
Lietderības koeficients⋝ 84.2 %
Augstums līdz dūmvadam720 mm
Dūmvada pieslēgums Ø180 mm
Minimālais skursteņa diametrs160 mm
Apkurināmā platība120 - 130 m² (telpām ar siltumizolāciju)
80 - 110 m² (telpām bez siltumizolācijas)
Barošana230 V / 50 Hz
Katla platums540 mm
Katla augstums1100 mm (ar ventilatoru)
Siltummaiņa augstums930 mm
Katla garums (dziļums)1160 mm
Svars (bez ūdens)260 kg
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni.
Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.
Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Privātuma politika