Your Cart

DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 18kW

DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 18kW
DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 18kW
Jauns -28 %
DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 18kW
DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 18kW
DWOREK malkas apkures katls AGRO ZN - 18kW
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • Modelis: AGRO ZN 18
970.00 €
1340.00 €
Bez nodokļa: 801.65 €

Мalkas apkures katlam Dworek Agro ZN ir plašs apkures jaudas diapazons. Siltummainis ir divsienu kuboids, dalīts ar ūdens starpsienām. Katls ir izgatavots no tērauda loksnes, kuras biezums ir 6mm.

Priekšējā kamerā ir kurtuve ar ūdens režģi un pārvietojamu čuguna restīti. Katla augšējā daļā, zem pārsega, ir sadegšanas kameras dūmvads, kas katla darbības laikā novirza dūmus kanālā starp ūdens starpsienām un dūmvadu. Tas arī nodrošina ērtu piekļuvi katla dūmgāzu kameru tīrīšanai. Dūmgāzes tiek izvadītas skurstenī caur dūmvadu, kas atrodas katla aizmugurē. Dūmvadam ir uzstādīts izplūdes gāzu slāpētājs, lai regulētu iegrimi. Viss siltummaiņa dizains ir pārklāts ar siltumizolējošu materiālu, kas aizpilda vietu starp siltummaini un katla korpusu.

Agro ZN katls ir katls ar siltumventilatoru. Pateicoties kontroliera un pūtēja ventilatora izmantošanai, tie uztur nemainīgu temperatūru, un piespiedu gaisa sadale, ko gaisa sadalītāji sadala sadegšanas kamerā, izraisa precīzu degvielas sadegšanu, kas rada ievērojamus ietaupījumus lietošanā.

Аpkures sistēmas
Apkures sistēmamalkas apkure
Apkures katla veidsmalkas apkures katls
Tehniskie parametri
Nominālā jauda18 kW
Sildvirsma (siltummainis)1.5 m²
Kurināmā veidskokskaidu granulas
Kurtuves ietilpība35 dm³
Maks. darba spiediens sistēmā1.5 bar
Ūdens tilpums sistēmā58 l
Lietderības koeficients⋝ 84.2 %
Katla garums (dziļums)1160 mm
Katla platums610 mm
Siltummaiņa augstums1030 mm
Katla augstums1200 mm (ar ventilatoru)
Augstums līdz dūmvadam820 mm
Dūmvada diametrs180 mm
Minimālais skursteņa diametrs160 mm
Apkurināmā platība120 - 150 m² (telpām bez siltumizolācijas)
Barošana230 V / 50 Hz
Svars (bez ūdens)290 kg
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni.
Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.
Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Privātuma politika