Your Cart

VIESSMANN malkas apkures katli WBS LIGNA 50 20kw

VIESSMANN malkas apkures katli WBS LIGNA 50 20kw
-10 %
VIESSMANN malkas apkures katli WBS LIGNA 50 20kw
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • Modelis: Viessmann WBS LIGNA
945,90 €
1051,00 €
Bez nodokļa: 781,74 €

WBS Ligna 50 apkures katls ir paredzēts vidēju līdz lielu telpu apkurināšanai. Apkures katla korpuss ir izgatavots no kvalitatīvām, apkures katliem domātām tērauda loksnēm - 5 mm biezumā sadegšanas kamerai un 3 mm biezumā ūdens barjerai. Sadegšanu kontrolē  termostatisks velkmes regulators - pilnībā mehāniska un maksimāli droša ierīce. Tā kontrolē sadegšanas intensitāti, mainot gaisa pieplūdes plūsmu. Dūmgāzes sadegšanas kamerā pa ceļam uz skursteni trīs reizes pārvietojas ap trijām barjerām, kas ir piepildītas ar ūdeni. Tādējādi gāze, atstājot apkures katlu, ir atdzisusi, un tās enerģija ir atdota ūdens barjerai. Ūdens barjera pilnībā apņem sadegšanas kameru, lai vislietderīgāk izmantotu izstaroto siltumu. Lai nebūtu siltuma zudumi apkārtējā gaisā, apkures katls no ārpuses ir izolēts ar 50 mm vati, kas ir izturīga pret augstu temperatūru. Siltumapmaiņas cauruļveida restes aizsargā nomaināms metāla režģis. Drošības ierīču komplekss nodrošina ierīces drošību.

 

| Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām:

  • Katls par īpaši pievilcīgu cenu;
  • Standarta malkas apkures katls ar pamatfunkcijām un zemām ekspluatācijas;
  • Katlu var kurināt ar dabīgu un neapstrādātu malku unkoksnes B klases briketēm.

 

| Kurināmais:

 

Apkures katlu var kurināt tikai ar dabīgu un neapstrādātu malku. Var izmantot presēto kurināmo un briketes, kas satur tikai koksni. Baļķa garumam ir jābūt robežās no 220 mm ÷ 500 mm. Kurināmā mitruma saturs nedrīkst pārsniegt 20%. Lai maksimāli izmantotu malkas siltumspēju, mēs iesakām izmantot malku, kas ir žuvusi 1,5-2 gadus. Liels mitruma daudzums samazina malkas siltumspēju, kas, savukārt, samazina apkures katla jaudu.

 

| Tehniskie parametri:

 

WBS LIGNA 50 20kW
Nominālā siltuma jauda 20 Kw
Augstums 1176 mm
Platums/dziļums 484/913 mm
Platums ½ 242 mm
Dūmvada diametrs 150 mm
Ūdens ietilpība 60 l
Sadegšanas kameras tilpums 55 l
Nepieciešamā skursteņa vilkme 16/0,16 Pa/mbar
Iekraušanas durvju izmēri 330/250 mm
Maksimāla malkas pagaļu garums 400 mm
Darba temperatūra 65-85 °C
Darba spiediens 3 Bar
Svars 245 kg

 

Аpkures sistēmas
Apkures sistēma malkas apkure
Apkures katla veids malkas apkures katls
Tehniskie parametri
Kurināmā veids malka
akmeņogles
kokskaidu briketes
kūdras briketes
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni.
Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.
Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Privātuma politika