Your Cart

Piegāde

Interneta veikals www.MKsystems.lv
nodrošina vienkāršu un ērtu iepirkšanos.
Pasūtiet preci, izvēlieties vēlamo apmaksas un piegādes veidu - saņemiet savu jauno pirkumu visīsākajā termiņā!
Preci, kas iegādāta mūsu interneta veikalā, piegādāsim Jums ērtā laikā. Saņemot pasūtījumu, mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu adresi un piegādes laiku. Piegāde nav iekļauta preces cenā. Šeit Jūs varat iepazīties ar preču piegādes veidiem. Kad veiksiet pasūtījumu, mēs Jūs informēsim e-pastā par tālāko Jūsu pasūtījuma gaitu līdz brīdim, kad to saņemsiet.
 
Preču saņemšana MKsystems.lv birojā Maskavas iela 82, Rīga:
Saņemšana 1-2 darba dienu laikā (ja prece ir pieejama) kopš pasūtījuma veikšanas. Vai arī norunātā datumā, ja prece nav uz vietas.

Darba dienās no 9.00 līdz 17.00

Preču piegāde:

Lai precizētu cenu par preču piegādi, zvaniet uz biroja tālruni: +37120719999

Saņemšana 1-3 darba dienu laikā (ja prece ir pieejama) kopš pasūtījuma veikšanas. Vai arī norunātā datumā, ja prece nav uz vietas.


Darba dienās no 8:00 līdz 20:00

Smagas un lielgabarīta preces tiek piegādātas līdz ārdurvīm, vai līdz tuvākajai vietai, kuru var sasniegt kurjera transports.

Piegāde uz dzīvokli vai istabu notiek par papildus samaksu. Ja kurjers nevar izkraut preci viens, viņš saņem palīdzību no klienta (ja Jums nav iespēja palīdzēt, lūdzu ziņojiet iepriekš).

Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni.
Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.
Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Privātuma politika