Your Cart

Privātuma politika

SIA “MK Systems” respektē katra indivīda, kurš apmeklē vietni, privātumu. Šī politika izklāsta informāciju, kuru SIA “MK Systems” var iegūt un uzglabāt, kā arī veidu, kādā šī informācija var tikt lietota. Lūdzam turpmāko izlasiet rūpīgi, lai izprastu mūsu uzskatus un praksi attiecībā pret jūsu personas datiem un veidu, kādā mēs tos apstrādāsim.

1. Datu aizsardzība

Mēs varam iegūt un pārstrādāt šādus datus par jums:

  • Informāciju, kuru iesniedzat, aizpildot formas mūsu vietnē. Tas ietver informāciju, kas sniegta e-veikala lietošanas laikā, lai lietotu mūsu vietni, parakstoties uz mūsu servisu, e-pasta ziņu materiāliem vai pieprasot tālākos pakalpojumus.
  • Ja sazināsieties ar mums, tad mēs varam saglabāt informāciju par šo korespondenci.

2. IP adreses un sīkdatnes

Dažos gadījumos mēs varam iegūt tādu informāciju par jums, kas nav personīgi identificējama.

Šī veida informācijas piemēri ietver jūsu IP adresi, jūsu lietotās interneta pārlūkprogrammas veidu, jūsu lietotās datora operētājsistēmas veidu, un tīmekļa vietnes domēna, no kura pievienojāties mūsu vietnei vai reklāmai, nosaukumu. Šie ir statistikas dati par mūsu lietotāju pārlūkošanas rīcībām un modeļiem un nesaistās ar indivīdu. Šī paša iemesla dēļ brīdī, kad apskatāt vietni, mēs varam uzglabāt daļu informācijas par jūsu datoru. Šī informācija atradīsies "sīkdatnes" vai līdzīga faila veidā un palīdzēs daudzos veidos. Piemēram, sīkdatnes ļauj mums pielāgot tīmekļa vietni vai reklāmu, lai labāk to piemērotu jūsu interesēm un preferencēm. Lielākajā daļā interneta pārlūkprogrammu jūs varat izdzēst sīkdatnes no jūsu datora cietā diska, bloķēt visas sīkdatnes vai saņemt brīdinājumu pirms sīkdatne tiek uzglabāta.

3. Sīkdatņu izmantošana

SIA “MK Systems” tīmekļa vietne var izmantot sīkdatnes un citas tehnoloģijas, tādas kā tīmekļa bāksignāli un pikseļu marķējumi.

Sīkdatne ir informācijas rinda, kas satur tikai tekstu, ko mūsu tīmekļa serveris nosūta uz pārlūkprogrammas sīkdatņu failu uz jūsu datora cietā diska. Tas ļauj mūsu tīmekļa vietnei atcerēties, kas jūs esat, kad ir izveidota saikne starp tīmekļa serveri un tīmekļa pārlūkprogrammu. Galvenais sīkdatnes mērķis ir identificēt lietotājus un ļaut mūsu tīmekļa serverim sniegt jums pielāgotas tīmekļa lapas, kā rezultātā SIA “MK Systems” tīmekļa vietnes apmeklējums kļūst jums personīgāks un atbilstošāks jūsu individuālajām vajadzībām.

SIA “MK Systems” un mūsu partneri arī izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai atcerētos personas informāciju, kad jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, programmas un tiešsaistes pakalpojumus. Tas notiek, piemēram, atceroties informāciju, ko jūs iepriekš norādījāt tīmekļa veidlapā. Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:

  • Sesijas sīkdatnes: tās ir pagaidu sīkdatnes, kas saglabājas jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā, līdz jūs dodaties prom no mūsu tīmekļa vietnes. Sīkdatne pazudīs, ja jūs nepiekļūstat vietnei kādu laiku.
  • Paliekošās sīkdatnes: šāda veida sīkdatnes paliek jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā ilgāku laiku. Šis laiks ir atkarīgs no izvēles, ko jūs pieņemat, uzstādot savu interneta pārlūkprogrammu. Paliekošās sīkdatnes ļauj nodot informāciju uz tīmekļa serveri katru reizi, kad kāds apmeklē vietni. Paliekošās sīkdatnes ir pazīstamas arī kā izsekojošās sīkdatnes. Šajās sīkdatnēs var glabāties, piemēram, bet ne tikai, Vietnes valodas iestatījumi, lai atcerētos nākamā apmeklējuma laikā izmantojamo Vietnes valodu.

4. Trešo personu sīkdatnes

SIA “MK Systems” var jebkurā laikā izmantot trešās personas - reklāmas sniedzējus, apmeklētāju plūsmas analītikas pakalpojumu sniedzējus un citus, lai nodrošinātu reklāmu un izsekotu mūsu komunikāciju ar Vietnes lietotāju. Trešās personas var izmantot sīkdatnes, lai izvērtētu reklāmu efektivitāti un personalizētu reklāmas saturu. Informācija, ko trešās personas-reklāmas sniedzēji var vākt, var iekļaut tādus datus kā ģeogrāfisko atrašanās vietu vai kontaktinformāciju, piemēram, e-pasta adresi.

5. Sīkdatņu atļaušana un bloķēšana

Jūs varat atļaut vai bloķēt sīkdatnes, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Lūdzam skatīt savas pārlūkprogrammas instrukcijas lai uzzinātu vairāk par to, kā mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus.

Lūdzam ņemt vērā, ka noteiktas SIA “MK Systems” tīmekļa vietnes īpašības nebūs pieejamas, ja sīkdatnes tiek bloķētas.

6. Saziņa ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri un pieprasījumi attiecībā uz šo privātuma politiku, vai arī esat iesnieguši personas datus tīmekļa vietnē un vēlaties šo informāciju dzēst no mūsu datu bāzēm, lūdzam sazināties ar mums:

SIA “MK Systems”

Juridiskā adrese: Maskavas iela 266 k-3 - 14, Rīga, Latvija, LV-1063

Veikala / biroja adrese: Maskavas iela 82, Rīga, Latvija, LV-1063

Tālrunis: +371 27778818

info@mksystems.lv

Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni.
Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.
Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Privātuma politika