Your Cart

Par mums

SIA "MK Systems" - LIELĀKO RAŽOTĀJU PARTNERIS!


Uzņēmums SIA "MK Systems" dibināts 2014. gadā.
Interneta veikals www.MKsystems.lv dibināts 2016. gadā.
 

KĀPĒC IEPIRKTIES www.MKsystems.lv?
 

ĀTRA PIEGĀDE JŪSU IZVĒLĒTAJAI PRECEI - Jūsu pasūtījumu piegādāsim uz jebkuru vietu Latvijā.

IETAUPĪTS LAIKS - Nav jāstāv garās rindās veikalā. Preci var iegādāties no jebkuras jūsu atrašanās vietas.

KVALITĀTE - Jūs varāt būt droši par produktu kvalitāti, ja Jūs iegādājieties tos www.MKsystems.lv, jo visām precēm tiek nodrošināta garantija. Privātpersonām - 2 gadi, Juridiskām personām - 1 gads.

APKALPOŠANA - MK Systems nepārtraukti veic ieguldījumus pasūtījumu apstrādes, zvanu centra un klientu apkalpošanas pilnveidošanā.

KOMUNIKĀCIJA - Jūs varat saņemt saņemiet nepieciešamo informāciju – uz e-pastu, pa telefonu vai pie mums ofisā (iepriekš sazvanoties).

MĀJAS LAPA - www.MKsystems.lv katru dienu uzlabo un pilnveido mājas lapu, lai Jūs varētu vieglāk, ērtāk un ātrāk izvēlēties nepieciešamo produktu.

SORTIMENTS - www.MKsystems.lv piedāvā iespējams plašāko sortimentu apkures jomā ar kvalitatīvākajiem produktiem, aprakstiem, attēliem un papildus informāciju, kuru var saņemt rakstiski e-pastā vai zvanot mums.

 

Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni.
Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.
Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Privātuma politika